המחלקה הרפואית
ייעוץ ברפואה לעורכי דין

בראשות ד"ר עודד שראל - רופא ומשפטן​

חוות הדעת של המומחה הרפואי הינה הכלי להמחשת הקשר הסיבתי והיקף הנזק לפי דיני הראיות.
המומחה נותן את חוות דעתו לפי התיעוד הרפואי ובדיקת הנפגע. השבחת התמונה הרפואית, בדיקות מקיפות להמחשת הנזק וסקירת ספרות מסודרת, הינם הכלים המקצועיים להשפיע על עמדת המומחה מהצד שלך והומוחה מהצד השני.
אין כיום גוף המתמחה בפעולת המחשת הנזק על מלו היקפו, מציאת זויות ונקודות מהותיות, יותר מהמחלקה הרפואית!

השירותים שלנו

  • חוות דעת מומחה רפואי
  • הערכת התיק - גובה הנכות
  • השלמת התיעוד בתיק
  • מרפאת תאונות
  • נכות תפקודית
  • חיתום רפואי - חוות דעת
  •  שאלות הבהרה, חקירה נגדית
  •   קשר סיבתי

קובץ מאמרים [לחץ/י] 

חיתום רפואי - תנאי הקבלה לביטוח לאור הצהרת הבריאות

מחלות מקצוע -

תמיד כדאי לבדוק כיוון זה

עולם הרפואה הינו רחב, מורכב ודינאמי. הקמנו את המחלקה הרפואית על מנת להיות הזרוע שלך בתוך נבכי הרפואה. למרות שבוודאי צברת ניסיון וידע רבים, עדיין השפה והחשיבה הרפואית הינם עולם השונה מעולם המשפט. אבחון בין מקרה משפטי אחד לשני נהירים לך ללא קושי. לעומת זאת ההבדלים העדינים בין המקרים הרפואיים, אינם חלק מהידע של מרבית עורכי הדין. אנו גם נסייע באיתור המומחה הרפואי, אולם לאחר הכנת החומר וההקשרים הרפואיים ברמה מקצועית הנהירה לרופאים המומחים, או הרפאים בוועדה הרפואית.

המחלקה הוקמה על מנת לשרת אותך ולמקסם את התוצאות בתיק, שענינו מחלה, או פגיעה גופנית. שימוש מושכל בנתונים הרפואיים הקיימים בתיק והחסרים בתיק, במרבית המקרים תורם מהותית להצלחה הרבה פעמים התמונה הרפואית לא לגמרי ברורה ובהירה. ההבדל בתיקי נזקי גוף למיניהם הינו ברוב המקרים באיתור הנקודות הקריטיות, שיכולות לשנות את כל התיק בבחינת- 'לבור מוץ מבר'. עריכת התיק הרפואי והמחשת הנזק הרפואי, תוך השלמת תיעוד חסר – יוצרים את ההבדל.  הליווי שלנו לכל אורך הדרך בצרכים השונים המתעוררים בתיק, חוסכים לך זמן ומגדילים את היסודיות של הטיפול בחומר הרפואי.

בכל ייעוץ אנו קודם כל נותנים לך הערכת התמונה הרפואית, איתור הנקודות החשובות והנקודות החסרות

ד"ר שראל העומד בראש השירות החשוב הינו רופא, פיזיולוג [אונ' ירושלים] ומשפטן [אונ' תל אביב], העוסק שנים רבות בייעוץ וליווי עורכי דין בתיקים העוסקים בנזקי גוף במגוון החוקים והנושאים. הוא צבר ידע וניסיון רבים במתן חוות דעת מומחה [חיתום רפואי] וכן בליווי עורכי דין בשירותים מגוונים.

 

בעבר, במשך 4 שנים הוא היה המרכז האקדמי הרפואי, בקורס רפואה למשפטנים, שנערך מידי שנה במכון להשתלמות עורכי דין . 

השירות אינו קשור בביטוח הלאומי ואינו מכוון למקרים בהם יש עניין בהכנה מול הביטוח הלאומי.

חדשות

מרץ  2017

נחתמו 4 הסכמי מתן שירות עם משרדי עורכי דין מובילים בתחום הנזיקין.